Насіння

Пропонуємо насіння сільськогосподарської продукції за вигідними для вас цінами.

Виберіть асортимент товару, оформіть замовлення і наший менеджер зателефонує вам для уточнення деталей покупки.

Кількість товару, об'єм фасування, метод доставки та оплати  - все це можете обговорити з нашим менеджером при оформленні покупки, або за телефоном: +380 50 403 0546

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Насіння Алтею лікарського 1г

8.00 грн

rating

    Одним з найбільш популярних представників цілющих та корисних культур є алтей лікарський. Рослина широко поширена в природі, росте в степових, лісостепових областях нашої кр..

Насіння Буркуна білого однорічного 1 кг

84.00 грн

rating

Білий буркун - трав'яниста рослина, яка вважається чудовим медоносом. Його медпродуктівність досягає 300- 600 кг / га.  Мед з буркуну має білий та прозоро-бурштиновий колір. Містить у собі ці..

Насіння Ехінацеї 100г

0.00 грн

rating

Сорти ехінацеї застосовуються як в народній медицині, так і в мальовничому садівництві. Мед, який бджоли збирають з квітів ехінацеї, виходить надзвичайно смачним, корисним, зрілим і рідким. Насіння..

Насіння Коріандру 1кг

45.00 грн

rating

Коріандр безумовно багатогранна рослина, яке є відмінним медоносом. Мед виходить світлий, прозорий, з приємним запахом, взимку в сотах не кристалізується і добре споживається бджолами. Застосовуютьс..

Насіння Люцерни 1кг

75.00 грн

rating

У стратегічному відношенні, люцерна є прекрасним рослиною для сільського господарства. Володіє високою продуктивністю. Насіння люцерни містить досить великий рівень протеїну, значно домінує серед ін..

Насіння Синяка 1кг

200.00 грн

rating

Пропонуємо Вам одну з найкращих медоносних рослин-синяк звичайний. 1га синяка приносить 260-305 кг меду. Тільки в одній квітці налічують близько 0,3-1,2 мг цукру в нектарі. Великою перевагою синяка..

Насіння Фацелії 1кг

160.00 грн

rating

Фацелія - це трав'яниста рослина, яка є першокласним медоносом, налічує понад 300 кольорів. Квіти фацелії дуже продуктивно виробляють нектар і відмінно відвідуються бджолами. 1га фацелії приносить 310..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)