Медові напої

Медовий напій (чи як його часто ще називають - медівка) має дуже давню історію. Питний мед рахується самим першим алкогольним напоєм в Європі. Торгова марка "Меди Межиріччя" зібрала весь досвід століть та створила свій, якісний, неповторний та справді натуральний питний мед. В час дефіциту якісного товару, ми піклуємося, щоб наш продукт був виготовлений на натуральній сировині без всіляких хімічних добавок, за для отримання найякіснішого продукту для наших клієнтів.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Лінійка медових напоїв

180.00 грн

rating

         Медові напої – частина української історії, адже вони користувалися попитом ще у козацькі часи. Питний мед був сакральним, обрядовим, ритуальним напоєм. Технологія ..

Напій медовий "Із соком берези" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Із соком берези»Склад: сік березовий натуральний, мед натуральний квітковий, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%. С..

Напій медовий "Бджолиний дар" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Бджолиний дар»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%. Строк придатності ..

Напій медовий "Вишня" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Вишня»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із вишні натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%. ..

Напій медовий "Груша" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Груша»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із груші натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%. ..

Напій медовий "Кропива" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Кропива»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із кропиви натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 8..

Напій медовий "Малина" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Малина»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із малини натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%..

Напій медовий "Ожина" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Ожина»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із ожини натуральний дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 85%. С..

Напій медовий "Порічка" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Порічка»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із порічки натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості не більше ніж 8..

Напій медовий "Терен-яблуко" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Терен-яюлуко»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із терена та яблука натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологості н..

Напій медовий "Чорна смородина" 0.5л

80.00 грн

rating

Напій медовий «Чорна смородина»Склад: вода питна, мед натуральний квітковий, сік із чорної смородини натуральний, дріжджі винні, лимон. Зберігати при температурі від 10°С до 25°С за відносної вологост..

Напій медовий 0.5л (ОПТ)

67.00 грн

rating

Напої медові від торгової марки "Меди Межиріччя".Оптова ціна від 5 та більше шт.Смаки: "Іс соком берези", "Бджолиний дар", "Вишня", "Груша", "Кропива", "Малина", "Ожина", "Порічка", "Терен-яблуко",&nb..

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)