Мед


Спробуй справжній натуральний мед, зібраний на щедрій землі Полтавщини.

Технологія збору меду, була створена кращими технологами та пасічниками України.

Торгова марка "Меди Межиріччя" піклується про те, щоб на столах наших клієнтів був найякісніший продукт. 

Виберіть асортимент товару, оформіть замовлення і наший менеджер зателефонує вам для уточнення деталей покупки.

Кількість товару, об'єм фасування, метод доставки та оплати  - все це можете обговорити з нашим менеджером при оформленні покупки, або за телефоном: +380 50 403 0546


Виберіть підкатегорію

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Бджолине маточне молочко 15г

300.00 грн

rating

Мед із маточним молочком. Так що таке маточне молочко?Це поживна суміш, яку виробляють бджоли, для годування матки та личинок. Збалансований самою природою комплекс вітамінів, збагачених мікро і макро..

Забрус (забрусний мед) 900г

125.00 грн

rating

Забрус – це частина бджолиних стільників, або, іншими словами, - воскова кришечка, якою бджоли закривають стільники з медом. Так як ідеально відділити воск від меду дуже складно, під час зрізання «к..

Мед із горіхами 370г

160.00 грн

rating

Пропонуємо Вам натуральний мед з цільними волоськими горіхами. Пряний смак, ніжний аромат, цільні волоські горішки, м'яка консистенція і всі ці ласощі в оригінальній баночці,  стануть незамінни..

Мед Акація 250г

64.00 грн

rating

Мед "Акація" зібрана із квіту акації на приватних пасіках торгової марки "Меди Межиріччя".Цей вид меду є особливим. Його унікальність полягає в його консистенції. В порівнянні із медом різнотрав'я, ак..

Мед Акація 250г із листівкою на свято весни

64.00 грн

rating

Натуральний мед акації приватної пасіки "Меди Межиріччя"Чудовий подарунок на свято весни!..

Мед різнотрав'я 130г

25.00 грн

rating

Для того щоб отримати мед з різнотрав'я, пасіку навмисно вивозять на квітучі поля й луги, завдяки цьому бджоли мають великий доступ до численної кількості медоносів. Так як мед є збірним продуктом,..

Мед різнотрав'я 900г

120.00 грн

rating

Натуральний мед з різнотрав'я вважається універсальним, визнаний медиками в усьому світі як найкориснішим десертним продуктом і безпосередньо цілющим серед інших сортів. Ніжний аромат, пряний смак,..

Мед різнотрав'я із маточним молочком 1% 600г

160.00 грн

rating

Мед різнотрав'я із маточним молочком 1%Користь маточного молочка багато кому відомі. Його названо так, тому що має світлу кремову консистенцію. В суміші із медом має безліч цілющих, корисних комп..

Мед різнотрав'я із маточним молочком 2% 600г

180.00 грн

rating

Мед різнотрав'я із маточним молочком 2%Користь маточного молочка багато кому відомі. Його названо так, тому що має світлу кремову консистенцію. В суміші із медом має безліч цілющих, корисних комп..

Мед різнотрав'я із маточним молочком 3% 600г

200.00 грн

rating

Мед різнотрав'я із маточним молочком 3%Користь маточного молочка багато кому відомі. Його названо так, тому що має світлу кремову консистенцію. В суміші із медом має безліч цілющих, корисних комп..

Мед у стіках 20г

1.00 грн

rating

Натуральний мед з різнотрав'я вважається універсальним, визнаний медиками в усьому світі як найкориснішим десертним продуктом і безпосередньо цілющим серед інших сортів. Ніжний аромат, пряний смак, по..

Подарунковий набір "Асорті горіхове"

90.00 грн

rating

Чудовий набір баночок, наповнених різними горішками та акаційним медом.Цей смачний набір буде прекрасним подарунком для любителів солоденького та корисного.Чотири баночки ємкістю по 42 мл, наповнені ..

Стільниковий мед ( у міні-рамці ) квітковий. (мед у сотах)

72.00 грн

rating

Стільниковий мед ( у міні-рамці ) квітковий.Зібраний на екологічно чистій території Полтавщини.Стільниковий мед, розфасований і запечатаний бджолами - це елітний продукт бджільництва. Мед у стільниках..

Мед різнотрав'я 600г

78.00 грн

rating

Натуральний мед з різнотрав'я вважається універсальним, визнаний медиками в усьому світі як найкориснішим десертним продуктом і безпосередньо цілющим серед інших сортів. Ніжний аромат, пряний смак,..

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)