Товари

Виберіть підкатегорію


Показано з 1 по 16 із 108 (7 сторінок)

Крем-мед шоколадний 250г

48.00 грн

rating

Пропонуємо Вам улюбленець наших покупців- шоколадний крем мед. Фантастичне поєднання квіткового меду і натурального какао, реалізовано в ексклюзивному шоколадному крем-меді. Містить насичений аромат, ..

Б/У Вулик "Нуклеус" 4 матковміста, 8 рамок

300.00 грн

rating

Невеличкий вулик для вирощування та обслуговування бджоломаток...

Б/У рамки рута/дадан після переплавки

3.00 грн

rating

Пропонуємо рамки до вуликів рута та дадан. Б/У після переплавки. Ціна: Рута - 2 грнДадан - 2-3 грн (в залежності від стану)За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами: +380 50 403 0..

Б\У вулики (кришки, корпуса, днища)

100.00 грн

rating

Пропонуємо Б/У вулики та його комплектація. Ціна вказана за один елемент вулика (корпус, кришка, дно)..

Бджолина матка українська степова (не плідна)

125.00 грн

rating

Бджоли української степової породи виключно працьовиті, доброзичливі, старанні, невтомні, інтенсивно черпають медозбір з липи, фацелії, акації, еспарцету, соняшника, білого буркуну та гречки. &nb..

Бджолина матка українська степова (плідна)

250.00 грн

rating

Бджоли української степової породи виключно працьовиті, доброзичливі, старанні, невтомні, інтенсивно черпають медозбір з липи, фацелії, акації, еспарцету, соняшника, білого буркуну та гречки.  ..

Бджолине маточне молочко 15г

300.00 грн

rating

Мед із маточним молочком. Так що таке маточне молочко?Це поживна суміш, яку виробляють бджоли, для годування матки та личинок. Збалансований самою природою комплекс вітамінів, збагачених мікро і макро..

Бджолиний підмор 50г

46.00 грн

rating

Немає в наявності, буде з весни!Бджолиний підмор – тіла померлих медоносних бджіл, використовуються в медицині для лікування різних хвороб. Не тільки ароматний мед, прополіс, квітковий пилок, забрус і..

Воскові свічки з вощини на Хрещення, Весілля, Перше Причастя

25.00 грн

rating

Пропонуємо свічки з вощини розміром 20,5см х 2,5см Для декору використані ніжні троянди пастельних кольорів.Полум'я свічки, тепло, аромат наповнюють оселю, тіло і душу наснагою, силою, величезною..

Вощина "Дергачі" 5кг

950.00 грн

rating

Вощина - це тонкий восковий лист, в якому з двох сторін видавлені воскові шестикутні осередки.  Допомагає бджолам швидше відбудовувати стільники.  У природі натуральна вощина це сот, який сл..

Вулик на рамку рута (два корпуси)

750.00 грн

rating

Виготовляємо вулики на замовлення..

Вулик на рамку рута (три корпуси)

950.00 грн

rating

Виготовляємо вулики на замовлення..

Вулик на рамку рута (чотири корпуси)

1200.00 грн

rating

Виготовляємо вулики на замовлення..

Дно для вулика

200.00 грн

rating

..

Забрус (забрусний мед) 900г

125.00 грн

rating

Забрус – це частина бджолиних стільників, або, іншими словами, - воскова кришечка, якою бджоли закривають стільники з медом. Так як ідеально відділити воск від меду дуже складно, під час зрізання «к..

Канді, паста для підгодівлі бджіл 1кг

38.00 грн

rating

Під замовленняВиробляємо та продаємо канді – пасту для підгодівлі бджіл у зимовий період. Даний продукт виготовлений на основі меду та цукрової пудри, легко засвоюється. ..

Показано з 1 по 16 із 108 (7 сторінок)